Partnerzy Strony

Aktualności

Wygrana juniorów w pierwszym sparingu

• autor: pogonwlen1946, 2015-03-28 18:09

25 marca w Nowym Kościele swój pierwszy mecz kontrolny rozegrali juniorzy Pogoni. Podopieczni Olega Marczyszyna pokonali LZS Nowy Kościół 5-0. Niebiesko-czerwoni wystąpili w bardzo młodym składzie, który w zdecydowanej większości tworzyli zawodnicy z wieku trampkarza. Od początku spotkania gracze GLKS-u przejęli inicjatywę i przez niemal całe spotkanie prowadzili atak pozycyjny. Gospodarze skupieni byli na obronie, ograniczając się jedynie do kontrataku. Już do przerwy piłka trzykrotnie wpadła do siatki, po uderzeniach : Dawida Jadach, Wiktora Łukasika i Michała Szymczyka. Po przerwie dwa gole dołożył Leszek Orzeszek.

Skład Pogoni: Szymon Ziemian - Konrad Szyłak, Wojciech Kozłowski, Ernest Szawel, Dominik Wolski - Jakub Wełpa, Kornel Krauze, Adrian Maraszek, Leszek Orzeszek, Michał Szymczyk - Dawid Jadach oraz Kacper Zwoliński, Piotr Rembiszewski, Adam Zając, Wiktor Łukasik, Jakub Kobierecki.