Pogoń Wleń-Czarni Przedwojów 2-1

Kpina w Podgórzynie

• autor: pogonwlen1946, 2014-09-29 14:36

W spotkaniu IV kolejki klasy terenowej juniorów Pogoń przegrała w Podgórzynie z "drużyną Mitexu Podgórzyn" 7:4. Gospodarze zakpili sobie za równo z naszego klubu jak i z regulaminu rozgrywek wystawiając co najmniej dziewięciu zawodników nieuprawnionych do gry. W składzie Podgórzyna zagrali zawodnicy takich klubów : Karkonosze JG, Chojnik JG, Energobest Miłków, Hottur Borowice oraz senior Mitexu. Kilku z tych zawodników posiada wysokie umiejętności jak na ligę terenową juniorów. Na domiar złego niebiesko-czerwoni wybrali się na mecz gołą jedenastką, a bramkarz Jakub Kobierecki musiał zagrać na prawej obronie. Gracze "gospodarzy" grali bardzo agresywnie co miało spory spływ na postawę zwłaszcza najmłodszych w składzie Pogoni, gdyż byli oni po prostu zastraszani. Mimo wszystkich przeciwności gracze GLKS-u starali się prowadzić równorzędną walkę z rywalami. Po 70 minutach był remis 4-4, a bramki dla Pogoni strzelali : dwie Adrian Furciński, Wojciech Dorsz oraz Adrian Maraszek. W końcówce jednak "gospodarze" zdołali strzelić jeszcze 3 bramki głównie dzięki warunkom fizycznym i umiejętnościom zawodników innych klubów. W tym przypadku niemal pewne jest to, że klub z Podgórzyna zostanie ukarany walkowerem.

Skład Pogoni : S.Ziemian - J.Kobierecki, W.Kozłowski, J.Kulas, K.Zwoliński - A.Liśniewski, A.Zając, A. Furciński, L.Orzeszek - A.Maraszek, W.Dorsz.