Partnerzy Strony

Aktualności

Przegrana Juniorów na inauguracje

• autor: pogonwlen1946, 2014-09-07 18:28

W meczu I kolejki klasy terenowej juniorów Pogoń na własnym boisku uległa Stelli Lubomierz 3-2. Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli niebiesko-czerwoni. Świetnie prezentował się powracający po kontuzji Jakub Goryczka, niestety jednak Kuba nie może jeszcze sobie pozwolić na rozegranie pełnych 90 minut. Wynik otworzył Wojciech Dorsz, wykorzystując podanie Goryczki. Gola na 2-0 zdobył Kacper Zwoliński, po pięknym uderzeniu w okienko bramki. Gracze GLKS-u byli bliscy zdobycia trzeciej bramki, jednak akcja w której były aż 3 szanse na gola nie została wykorzystana. Pod koniec pierwszej odsłony goście zdobyli bramkę kontaktową, jednak zawodnik Stelli wbiegając w pole karne wypuścił sobie piłkę ręką, niestety nie zauważył tego sędzia, który jest mieszkańcem ... Lubomierza. Druga połowa zaczęła się od ataków Stelli, kilka błędów w defensywie Pogoni, zostało bezwzględnie wykorzystanych. Gospodarze do końca meczu próbowali wyrównać jednak się nie udało i 3 punkty pojechały do Lubomierza. W drużynie juniorów Pogoni zadebiutował, zawodnik z zespołu trampkarzy Krystian Błażewicz.

Skład Pogoni : Kobierecki - Kulas, Kozłowski, Szawel, Kowaliszyn - Zwoliński, Zając, Furciński, Goryczka, Witczak - Dorsz oraz Ziemian, Błażewicz, Deja, Żukowski.